Ürün Bul:

METAŞ KURUMSAL

metas fabrika

Hakkımızda

Metaş Profil 2009 yılında kurulduğundan bu yana; ithalat, ihracat, imalat ve satış birimleri ile merkezi olmak üzere, İstanbul şubesi ve 46 dönüm açık arazi üzerine kurulu 6700 metrekare kapalı alandaki fabrika tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Yapmış olduğu çalışmalarla beraber birçok referansa sahip olan metaş profil faaliyetlerini fuar alanlarynda da sergilemeye devam ediyor. Geçmişten günümüze kadar büyüyerek gelişen Metaş Profil ürünleri ile üretim alanlarında önemli biryer tutar.

metas misyon

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaçlarını dinlemek, en iyi ürün ve servisle ihtiyaçlarının da üzerinde onlara cevap verebilmek, Tüm faaliyetlerimizde, devlete, müşterilerimize, personelimize, iş ortaklarımıza, toplumsal ilişki içinde bulunduğumuz tüm kişi ve kurumlarla ilişkilerimizde daima dürüst davranmak, kendi yararı için başkalarina zarar vermekten kaçınmak.

Müşterilerimizle, çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle, toplumsal ilişki içinde bulunduğumuz tüm kişi ve kurumlarla ilişkilerimizde, birlikte kazanmaya dönük işbirliği ve yardımlaşma ile çözüm üretme anlayışında olmak, Dış ve iç müşterilerimizin isteklerinin karşılanmasında hızlı, zor hedefleri başarmada kararlı ve "biz biliyoruz" demeden yeniliklere açık olarak, sürekli öğrenen ve gelişen olmak,

Kalite Yönetim Sistemi Standartlarının gereklerini yerine getirerek, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli üretim yapmak, kaliteyi daima ön planda tutmak, müşteri verilenle yetinse ve memnun olsa dahi, ona daha iyisini vermeye çalışmak.

metas fabrika

Vizyonumuz

Müşterilerimizle, çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle, toplumsal ilişki içinde bulunduğumuz tüm kişi ve kurumlarla ilişkilerimizde, işbirliği ve yardımlaşma ile çözüm üretme anlayışında olarak birlikte kazanmak. Yer aldığı sektörede kaliteli, saygın, lider bir kuruluş olmak.